Haberler

18 September 2017

Aydınlatma Direkleri

Alüminyum Aydınlatma Direkleri özellikle estetik, yaratıcı ve farklı tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Amaç sadece mekanların aydınlatılması değil aynı zamanda kentsel doku içinde doğayla dost, geri
dönüşümlü bir malzeme olan alüminyumun da kullanılması ile farklı, modern ve estetik yaşama alanlarının oluşturulması.

ALUDES Grubu bünyesindeki Türk tasarımcıların tasarladığı, tasarım hassasiyetinin yoğunluklu olarak hissedildiği ve sektöründeki uluslararası kalite belgelerine (TSE, QUALICOAT, QUALANOD, ISO 9001-2000, ISO 14001) sahip ASAŞ Alüminyum entegre tesisinde üretilen direkler bir çok avantaj sunmaktadır:

* Çevreye dost, geri dönüşebilir bir malzeme olan alüminyumun kullanımı
* Özel olarak tasarlanmış geniş ürün yelpazesi
* Korozyona ve dış hava şartlarına dayınım
* Uzun kullanım ömrü
* Farklı renk seçenekleri
* Yüksek yansıtma kabiliyeti
* Estetik şık görünüm

Aydınlatma direkleri; şehir içi ve şehirler arası yolların, park ve bahçelerin aydınlatılmasına yönelik olarak farklı tip ve seçeneklerde çift konsollu veya tek konsollu olarak üretilmektedir. Tasarım hassasiyetinin yoğunluklu olarak hissedildiği direklerde, bilinen aydınlatma direklerinden farklı olarak armatür konsolları da fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra estetik olarak da direğe bir kimlik kazandırmaktadır. Aydınlatma direkleri konusunda çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan grubumuz ayrıca müşterilerinden gelen taleplere bağlı olarak özel projeler için de tasarım yapabilmektedir.

Tüm Aydınlatma Direkleri ürünlerini görmek için tıklayınız…
Yeni Ürünler ,
× Whatsapp Available from 08:00 to 23:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday