aluminyumavm.com

SOUDAL ÜRÜNLERİ

Fix ALL

Mastikler

PU Köpükler

Yapıştırıcılar

Fix ALL

Fix All Turbo

Fix ALL Turbo, yüksek kalitede, tek bileşenli, çok hızlı kuvvet birikimi özelliğine sahip, SMX-Polimer® esaslı dolgu/yapıştırma malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

Fix All Classic

Fix ALL, yüksek yapışma gücüne sahip, tek bileşenli, yüksek kalitede derz dolgu malzemesidir.

MS-Polimer® esaslıdır.

Teknik Veri Tablosu

Fix All Crystal

Fix ALL Crystal, kristal berraklığında, doğal, elastik, tek bileşenli MS-Polimer® esaslı dolgu/yapıştırma malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

Fix All High Tack

Fix ALL High Tack, yüksek kalitede, tek bileşenli, yüksek yapışma ve ön tutunma gücüne sahip, MS-Polimer® esaslı dolgu/yapıştırma malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

Mastikler: Silikoni

Silirub WS

Silirub WS, yüksek kalitede doğal sertleşmeye sahip, oldukça elastik, tek bileşenli, silikon bazlı derz dolgu malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

Silirub NO5

Silirub NO5, doğal ve hızlı sertleşebilen, tamamen elastik, tek bileşenli, ISO 11600 F + G 25LM standardını karşılayan silikon bazlı derz dolgu malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

Silirub EPDM

Silirub EPDM, yüksek kalitede, doğal, elastik, tek bileşenli, silikon bazlı derz dolgu malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

Silirub S310

Silirub S, yüksek kalitede, elastik, tek bileşenli silikon bazlı derz dolgu malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

Silirub S

Silirub S, yüksek kalitede, elastik, tek bileşenli silikon bazlı derz dolgu malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

Silirub MA

Silirub MA, yüksek kalitede, doğal, elastik, tek bileşenli silikon bazlı derz dolgu malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

Gasketseal 300C

Gasketseal, çok yüksek sıcaklıklara dayanıklı, silikon bazlı,elastik tek bileşenli, yüksek kalitede dolgu malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

Silirub SC

Silirub SC yüksek kaliteli, elastik, tek komponentli, antibakteriyel, duşakabinlerde kullanιlmak üzere özel olarak geliştirilmiş asetik silikondur.

Silirub AQ

Silirub AQ yüksek kaliteli, elastik, tek komponentli asetik akvaryum silikonudur.

Mastikler: Silikonize Akrilik ve Mastikler

Acryrub Exterior Facade+

Acryrub Exterior Facade+ tek komponentli, akrilik dispersiyon esaslι, silicon emülsiyonu ile takviye edilerek üstün yapişma gücüne sahip, boyanabilen derz dolgu ve izolasyon mastiğidir.

Acryrub Silikonize

Acryrub Silikonize tek komponentli, akrilik dispersiyon esaslι, silicon emülsiyonu ile takviye edilerek üstün yapişma gücüne sahip, boyanabilen derz dolgu ve izolasyon mastiğidir.

Acryrub

Acryrub tek komponentli, akrilik dispersiyon esaslι, silicon emülsiyonu ile takviye edilerek üstün yapişma gücüne sahip, boyanabilen derz dolgu ve izolasyon mastiğidir.

Acryrub Flexi

Acryrub Flexi tek komponentli, akrilik dispersiyon esaslι, silicon emülsiyonu ile takviye edilerek üstün yapişma gücüne sahip, boyanabilen derz dolgu ve izolasyon mastiğidir.

Mastikler: PU Mastikler

Soudaflex 40FC

Soudaflex 40 FC, yüksek kalitede, tek bileşenli, sızdırmazlık ve yapıştırma uygulmalarında yüksek katsayıya sahip poliüretan bazlı derz dolgu malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

Soudaflex 14LM

Soudaflex 14LM, yüksek kalitede, elastik, tek bileşenli, poliüretan bazlı, sızdırmazlık ve yapıştırma malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

Carbond 940FC

Carbond 940 FC, yaygın olarak otomotiv endüstrisi ve satış sonrası yapıştırma ve sızdırmazlık uygulamaları için kullanılan, yüksek kaliteye sahip, tek bileşenli poliüretan yapıştırıcılı sızdırmazlık malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

Mastikler: MS Polimerler

Multibond SMS-35

MULTIBOND SMS-35, yüksek kalitede, tek bileşenli, yüksek yapışma gücüne sahip melez-polimer esaslı dolgu/yapıştırma malzemesidir.

Mastikler: Yangin Dayanιmι

Firecryl FR

Firecryl FR, akrilik dispersiyon esaslı tek bileşenli şişebilen
plastoelastik derz dolgu malzemesidir.

Teknik Veri Tablosu

PU Köpükler: El

Soudafoam X-tra

Soudafoam 1K, tekbileşenli, kendiliğinden genleşebilen, ozon tabakasına tamamen zararsız olan CFC içermeyen yakıtlar ile birlikte kullanıma hazır poliüretan köpük. Soudal Mega Adapter ile beraber kullanımı sonucu, sertleşmiş esnek köpük verimi %75 e yükselir. Suyundan arındırma işlemi(ekstrüzyon) sonrası hemen hemen hiç genişleme olmaması nedeniyle(ne görüyorsan onu alırsın), uygulama çok daha verimli/etkili olur.

Teknik Veri Tablosu

Soudafoam 1K

Soudafoam 1K, tekbileşenli, kendiliğinden genleşebilen, ozon tabakasına tamamen zararsız olan CFC içermeyen yakıtlar ile birlikte kullanıma hazır poliüretan köpük.

Teknik Veri Tablosu

PU Köpükler: Tabancalı

Soudafoam Gun Click&Fix

Soudafoam Gun Click&Fix, tekbileşenli, kendiliğinden genleşebilen, kullanıma hazır poliüretan köpük. Kullanımda maksimum konfor için benzersiz patentli Click & Fix adaptör sistemi ile donatılmıştır. Ozon tabakasına tamamen zararsız olan CFC içermeyen yakıtlar içerir.

Teknik Veri Tablosu

Soudafoam Gun

Soudafoam Gun, tekbileşenli, kendiliğinden genleşebilen, kullanıma hazır poliüretan köpük. Köpük aplikatör tabancası ile kullanım için bir plastik adaptör başlığı ile donatılmıştır. Ozon tabakasına tamamen zararsız olan CFC içermeyen yakıtlar içerir.

Teknik Veri Tablosu

PU Köpükler: GENIUS GUN®

Soudafoam Comfort

Soudafoam Comfort, kullanıma hazır, tek bileşenli, kendinden yapışkanlı poliüretan köpük. Patentli akıllı tabanca sistemi(Genius Gun system) sayesinde poliüretan köpük uygulaması çok kolay ve hassas hale gelir. Kısmen kullanılan teneke kutunun birkaç hafta boyunca tekrar uygulanabilir olması için kalıptan basma pipeti kullanım sonrası kapatılabilir.

Teknik Veri Tablosu

PU Köpükler: Yangin Dayanιmι

Soudafoam FR Gun

Soudafoam FR Gun, tekbileşenli, kendiliğinden genleşebilen, ozon tabakasına tamamen zararsız olan yakıtlar içeren, kullanıma hazır poliüretan köpük. Belirli durumlarda 360 dakikaya kadar bir yanma derecesi vardır.

Yapıştırıcılar: PU Köpükler

Soudabond Easy Gun

SOUDABOND EASY GUN, kullanıma hazır, tek bileşenli, kendinden yapışkanlı, yalıtım levhaları ve bina ve inşaatlarda alçı uygulamalarında temiz, verimli, ekonomik ve kalıcı bağlanma sağlamak amacıyla kullanılan poliüretan yapıştırma malzemesidir.

Yapıştırıcılar: PU Yapıştırıcılar

PU Construct Fast

PU Construct Extra Fast, yüksek yapışma gücü ve yüksek su direncine sahip, tek bileşenli poliüretan bazlı montajda kullanılabilen yapıştırıcı. Yüzeylerin hafif nemlendirilmesi, güç birikimi ve sertleşme sürecini hızlandırır.

Teknik Veri Tablosu

Purocol Express (D4)

PRO 40P, tek bileşenli, kullanıma hazır, poliüretan bazlı, saydam konstrüksiyon yapıştırıcısıdır.

Teknik Veri Tablosu

Yapıştırıcılar: Ahşap Yapıştırıcı

PRO 40P (D4)

PRO 40P, tek bileşenli, kullanıma hazır, poliüretan bazlı, mükemmel su dayanımına sahip yapıştırıcıdır.

Teknik Veri Tablosu

Yapıştırıcılar: MS Polimerler

Soudaseal Mirror

Soudaseal Mirror, MS-Polimer® esaslı, esnek, yüksek mukavemetli ayna yapıştırıcısıdır. Asetona dayanıklı aynalar ile uyumludur.

Teknik Veri Tablosu

Yapıştırıcılar: Kimyasal Dübeller

Soudafix VE280-SF

SOUDAFIX VE280-SF, ankraj çubukları, çiviler, güçlendirme çubukları, dişli yaka, profil vb. gibi çeşitli formdaki boşluksuz ve beton, kırık beton, düz tuğla, delikli tuğla, gözenekli beton, doğal taş, alçı duvar delikli malzemeler için kullanılan iki bileşenli ankraj reçinesidir.

Teknik Veri Tablosu

Soudafix P380-ST

SOUDAFIX P380-ST, ankraj çubukları, çiviler, güçlendirme çubukları, dişli yaka, profil vb. gibi çeşitli formdaki boşluksuz ve beton, kırık beton, düz tuğla, delikli tuğla, gözenekli beton, doğal taş, alçı duvar delikli malzemeler için kullanılan iki bileşenli ankraj reçinesidir.

Teknik Veri Tablosu

Yapıştırıcılar: Diğer

Soudal MDF Hızlı Yapıştırıcı

Soudal MDF Hızlı Yapıştırıcı yüksek vizkoziteli dikey yüzeylerde kullanιma uygun çift komponentli siyanoakrilat yapιştιrιcιdιr.

× Whatsapp Available from 08:00 to 23:00