aluminyumavm.com

AYDINLATMA DİREKLERİ

Bayrak Direkleri

Aydınlatma Direkleri

Aydınlatma Direkleri

aydinlatma-direkleriAlüminyum Aydınlatma Direkleri

ALÜMİNYUM AYDINLATMA DİREKLERİ özellikle estetik, yaratıcı ve farklı tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Amaç sadece mekanların aydınlatılması değil aynı zamanda kentsel doku içinde doğayla dost, geri
dönüşümlü bir malzeme olan alüminyumun da kullanılması ile farklı, modern ve estetik yaşama alanlarının oluşturulması.

ALUDES Grubu bünyesindeki Türk tasarımcıların tasarladığı, tasarım hassasiyetinin yoğunluklu olarak hissedildiği ve sektöründeki uluslararası kalite belgelerine (TSE, QUALICOAT, QUALANOD, ISO 9001-2000, ISO 14001) sahip ASAŞ Alüminyum entegre tesisinde üretilen direkler bir çok avantaj sunmaktadır:

* Çevreye dost, geri dönüşebilir bir malzeme olan alüminyumun kullanımı
* Özel olarak tasarlanmış geniş ürün yelpazesi
* Korozyona ve dış hava şartlarına dayınım
* Uzun kullanım ömrü
* Farklı renk seçenekleri
* Yüksek yansıtma kabiliyeti
* Estetik şık görünüm

Aydınlatma direkleri; şehir içi ve şehirlerarası yolların, park ve bahçelerin aydınlatılmasına yönelik olarak farklı tip ve seçeneklerde çift konsollu veya tek konsollu olarak üretilmektedir. Tasarım hassasiyetinin yoğunluklu olarak hissedildiği direklerde, bilinen aydınlatma direklerinden farklı olarak armatür konsolları da fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra estetik olarak da direğe bir kimlik kazandırmaktadır. Aydınlatma direkleri konusunda çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan grubumuz ayrıca müşterilerinden gelen taleplere bağlı olarak özel projeler için de tasarım yapabilmektedir.

C Serisi 1

Park, bahçe ve şehir içi yol aydınlatması için ideal bir modeldir. Tasarımındaki sade çizgileri ile ön plana çıkmaktadır. Kademesiz, kaynaksız tek parça alüminyum konik direk ve bu direğe bağlı tekli konsoldan oluşmaktadır.

C Serisi 2

Sade direk tasarımı ve şık klasik çizgileri C Seri-2 direğinin en belirgin özellikleridir. Park, bahçe ve yürüme yolları gibi şehir içi yol aydınlatması için ideal bir modeldir. Kademesiz, kaynaksız tek parça alüminyum konik direk ve bu direğe bağlı tekli konsoldan oluşmaktadır.

C Serisi 3

Stilize edilmiş fonksiyonel konsol tasarımı sadeliği ve şıklığı bir arada arayan müşterilerimiz için idealdir. Park, bahçe ve şehir içi yol aydınlatması için ideal bir modeldir. Kademesiz, kaynaksız tek parça alüminyum konik direk ve bu direğe bağlı bükümlü estetik tasarımı ile öne çıkan tekli konsoldan oluşmaktadır.

C Serisi 4

Kademesiz, kaynaksız tek parça alüminyum konik direk ve konsol ile konsol desteğinin uyumlu ve şık tasarımı C Seri-4 aydınlatma direklerini mükemmel bir şehir içi dekor elemanı haline getirmektedir. Park, bahçe ve şehir içi yol aydınlatması için ideal bir modeldir.

C Serisi 5

C Seri-5 aydınlatma direğinin oriinal ve modern tasarımı, direğe güçlü bir kişilik kazandırmaktadır. Dinamik ve bükümlü konsol tasarımı, doğal bir çizgi ile direği ve armatürü birbirine bağlamaktadır. Park, bahçe ve yürüme yolları gibi şehir içi yol aydınlatması için ideal bir modeldir.

Yeni Seri Tek Konsollu

Konsolu ortadan ikiye yaran konik direk gövdesi ve yukarı doğru daralan formu ile direği saran konsolların tasarımı, sergilediği uyum ile direği modern mekanların tamamlayıcısı haline getirmektedir. Şehir içi yerleşim yerlerinin, caddelerin, yürüme yollarının ve kara yollarının aydınlatılması için ideal bir modeldir.

Yeni Seri Çift Konsollu

Farklı yüksekliklerdeki konsol boyları ile yürüyüş ve araç yolunu aydınlatmak için tasarlanmış özel bir modeldir. Kaynaksız, tek parça alüminyum konik direk ve onu saran bükümlü konsoldan oluşmaktadır. Şehir içi yerleşim yerlerinin, caddelerin, yürüme yollarının ve kara yollarının aydınlatılması için ideal bir modeldir.

Yeni Seri 2 Tek Konsollu

Dinamik eğrileri ile konsollar direğe şık, zarif ve farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Kaynaksız, kademesiz, tek parça alüminyum konik direk ile bükümlü tekli konsoldan oluşmaktadır. Şehir içi yerleşim yerlerinin, caddelerin, yürüme yollarının ve karayollarının aydınlatılması için ideal bir modeldir.

Yeni Seri 2 Çift Konsollu

Yeni Seri 2 aydınlatma direklerinde konsollar, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra farklı, şık tasarımları ile estetik olarak da direğe bir kimlik kazandırmaktadır. Kaynaksız, kademesiz, tek parça alüminyum konik direk ile bükümlü çiftli konsoldan oluşmaktadır. Şehir içi yerleşim yerlerinin, caddelerin, yürüme yollarının ve kara yollarının aydınlatılması için ideal bir modeldir.

Flamingo Tek Konsollu

Modern ve zarif çizgileri ile direk gövdesinin tasarımı, Flamingo aydınlatma direğine güçlü bir kişilik kazandırmaktadır. Bu yönü ile farklı şehir içi ve peyzaj uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dikişsiz, kademesiz, tek parça alüminyum konik direk ile tekli konsoldan oluşmaktadır. Şehir içi yerleşim yerlerinin, caddelerin, yürüme yollarının ve kara yollarının aydınlatılması için ideal bir modeldir.

Lale Çift Konsollu

Farklı yüksekliklerdeki konsol boyları ile yürüyüş ve araç yolunu aydınlatmak için tasarlanmış özel bir modeldir. Kaynaksız, tek parça alüminyum konik direk ve onu saran bükümlü konsoldan oluşmaktadır. Şehir içi yerleşim yerlerinin, caddelerin, yürüme yollarının ve kara yollarının aydınlatılması için ideal bir modeldir.

Kelebek Çift Konsollu

Estetik ve şık bir görünümü olan direğin kelebek gibi açılan kanatları, şehir içindeki aktivitelerin duyurulabileceği afiş, bayrak v.b. aksesuarların sergilenmesine olanak tanımaktadır. Kaynaksız, kademesiz, tek parça alüminyum konik direk ile çiftli konsoldan oluşmaktadır. Şehir içi yerleşim yerlerinin, caddelerin, yürüme yollarının ve kara yollarının aydınlatılması için ideal bir modeldir.

Koza Tek Konsollu

Sade direk gövdesinin ve temel çizgilerin farklı renk alternatifleri ile yarattığı kombinasyonlar, Koza aydınlatma direklerini iyi bir şehir dekoru haline getirmektedir. Kaynaksız, kademesiz, tek parça alüminyum konik direk ile tekli konsoldan oluşmaktadır. Şehir içi yerleşim yerlerinin, caddelerin, yürüme yollarının ve kara yollarının aydınlatılması için ideal bir modeldir.

Koza Çift Konsollu

Fonksiyonel aynı zamanda da zarif, sade çizgisi ile Koza aydınlatma direği şehir dokusuna uygun farklı renk seçenekleri ile esnek tasarım olanakları sunmaktadır. Kaynaksız, kademesiz, tek parça bükümlü alüminyum konik direk ile çiftli konsoldan oluşmaktadır. Şehir içi yerleşim yerlerinin, caddelerin, yürüme yollarının ve karayollarının aydınlatılması için ideal bir modeldir.

Modern Style Tek Konsollu

Temel geometrik çizgilerin mükemmel uyumu ile şekillenen Modern Style aydınlatma direkleri, keyifli ve güvenli yaşama alanlarının ihtiyaçlarına cevap vermek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Kaynaksız, kademesiz, tek parça alüminyum konik direk ile tekli konsoldan oluşmaktadır. Şehir içi yerleşim yerlerinin, caddelerin, yürüme yollarının ve kara yollarının aydınlatılması için ideal bir modeldir.

Modern Style Çift Konsollu

Sade ve fonksiyonel çizgileri ile Modern Style aydınlatma direği modern ve geleneksel mekanların eşsiz bir dekorasyon elemanıdır. Kaynaksız, kademesiz, tek parça alüminyum konik direk ile çiftli konsoldan oluşmaktadır. Şehir içi yerleşim yerlerinin, caddelerin, yürüme yollarının ve kara yollarının aydınlatılması için ideal bir modeldir.

Basic Serisi Çift Konsollu

Zikzak şeklindeki konsol tasarımı ve kaynaksız, kademesiz, tek parça alüminyum konik direk gövdesi ile Basic Serisi aydınlatma direği fonksiyonel ve sade tasarım arayanlar için idealdir. Şehir içi yerleşim yerlerinin, caddelerin, yürüme yollarının ve kara yollarının aydınlatılması için ideal bir modeldir.

Basic 2 Serisi Tek Konsollu

Basic 2 Serisi aydınlatma direğinin konsolu; kaynaksız, kademesiz, tek parça alüminyum konik direğin bükülmesi ile oluşmaktadır. Şehir içi yerleşim yerlerinin, caddelerin ve kara yollarının aydınlatılması için ideal bir modeldir.

İkiz Direk Çift Konsollu

Karşıdan bakıldığında tek direk gibi görünerek şaşırtan tasarımı ile ikiz direk, iki konsolu birbirine bağlayan zarif bir orta kayıt ile iki direkten oluşmaktadır. Farklı ve şık tasarımı ile ikiz direk özellikle yüksek konsol açıklığı istenen, özel projeler için tasarlanmıştır. Nakliye kolaylığı açısından bütün parçalar geçmeli olup, ayrı ayrı paketlenerek sevk edilmektedir. Gelen taleplere ve ihtiyaçlara uygun olarak direğin projelendirmesi yapılabilmektedir.

× Whatsapp Available from 08:00 to 23:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday