aluminyumavm.com

KOMPOZiT PANEL

Naturalbond

Alfabond

Signbond

Naturalbond Kompozit

Kompozit Panel: Zerafet ve uyumun buluşmasında en güvenilir partnerınız olan Naturalbond bünyesinde çalışan mimar ve mühendisler, ekonomik faktörleri de göz önünde bulunduraral fikirlerini ve çözüm önerilerini en iyiyi sunmak amacıyla sizlerle paylaşmaktadır.
Prestijli çalışmaların vazgeçilmez yapı elemanı Naturalbond, tüm işyerlerinizde hep bir adım önde olmanızı hedeflemektedir. Oteller, iş merkezleri, kongre ve sinema salonları, tiyatrolar, kültür merkezleri, müzeler vb. önemli mimari yapılarda Naturalbond’un kullanımı ile, 21.yüzyıl yapı teknolojisine yakışır göz dolduran yapılar tasarlanabilmektedir.

Alüminyum Üst Levha Kalınlığı / Aluminium Top Sheet Thickness: 0,4mm
Alüminyum Alt Levha Kalınlığı / Aluminium Bottom Sheet Thickness: 0,4mm

Alüminyum Üst Levha Kalınlığı / Aluminium Top Sheet Thickness: 0,5mm
Alüminyum Alt Levha Kalınlığı / Aluminium Bottom Sheet Thickness: 0,5mm

Alfabond Kompozit

Alüminyum Üst Levha Kalınlığı / Aluminium Top Sheet Thickness: 0,3mm
Alüminyum Alt Levha Kalınlığı / Aluminium Bottom Sheet Thickness: 0,3mm

Signbond Kompozit

Alüminyum Üst Levha Kalınlığı / Aluminium Top Sheet Thickness: 0,23mm
Alüminyum Alt Levha Kalınlığı / Aluminium Bottom Sheet Thickness: 0,23mm
HDP (Yüksek Dayanıklı Polyester) Boyalı

Oteller, iş merkezleri, kongre ve sinema salonları, tiyatrolar, kültür merkezleri, müzeler vb. önemli mimari yapılarda Naturalbond Kompozit Panel kullanımı ile, 21.yüzyıl yapı teknolojisine yakışır göz dolduran yapılar tasarlanabilmektedir.

Teknolojinin de ilerlemesiyle mimar ve tasarımcılar teknik özellikler (ısı yalıtımı, dayanıklılık, ses tutuculuk vb.) ile estetik kaygılarını ortak noktada buluşturacak yeni ürünlerin arayışı içine girdiler. Naturalbond Kompozit yine bu hedeften hareketle sunduğu teknik özellikler, kolay işlenebilirlik ve farklı renk seçenekleri ile güvenilir bir ürün sunmaktadır.

Amacımız müşterilerimizin yaratıcılığına sınır koymadan, en iyiye ulaşmalarını sağlamaya çalışmaktır. Bu sayede müşterilerimize düşen, sadece özgürlüğün tadını çıkarmaktır.

Genel Özellikler
Naturalbond, sosyal yaşantımızın mekansal sınırlayıcısı mimari yapıların tasarımında kullanılan, estetik, şık görünümlü, pürüzsüz, çağdaş bir yapı malzemesidir. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan Naturalbond, renk çeşidi ve bütünlüğü, hava etkilerine dayanımı, kolay şekil verilebilirliği, ısı ve ses tutucu özelliği sayesinde diğer yapı malzemelerine göre daha üstündür. Aynı zamanda çevre dostu olan Naturalbond, mukavim yapısı sayesinde diğer yapı malzemelerine oranla daha geniş açıklıklarda rahatça kullanılabilmektedir. Düşük maliyetle yüksek verim avantajı, Naturalbond’u vazgeçilmez kılmaktadır.

× Whatsapp Available from 08:00 to 23:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday