aluminyumavm.com

DORMA KAPI KAPATICILAR

TS 90 IMPULSE KAPI KAPATICI
Kalp sistemli kam teknolojili Kapı Kapatıcı

DORMA TS 90 Impulse teknik üstünlüğü gelişmiş fonksiyonellikle ve olağanüstü tasarım ile birleştirir – tüm bunlar kalp sistemli kam teknolojisi sayesinde mümkündür.

ISO 9001 üretim onaylıdır.

TS 71 KAPI KAPATICI
Dirsek kollu çark sistemli kapı kapatıcı

TS 71 ürünüyle, DORMA firması ClassicLine serisini mükemmel tamamlayan bir kapı kapatıcı geliştirdi. Sabitleme kolaylığı ve hızı, sabitleme imkanı, bu özelleiklerin kapı büyüklüğüne göre çok kolay bir şekilde uyarlanabilmesi ve cazip fiyatı TS 71’i ideal bir seçenek yapmaktadır.

ISO 9001 üretim onaylıdır.

TS 93 KAPI KAPATICI
Kayar Kollu kalp sistemli kapı kapatıcılar

TS 93 kalp sistemli kapı kapatıcı tüm proje uygulamaları için yüksek kaliteli mimari çözüm sunar. Kalp şeklinde kam teknolojisi sayesinde kolay açılım ve yüksek verimde çalışma olanağı sahiptir.

BTS 84 ZEMINE GÖMME KAPI KAPATICI
Çarpma Kapılar İçin Zemine Gömme Kapı Kapatıcı

BTS 84 özellikle alüminyum ve temperli çarpma cam kapılar için tasarlanmış zemine gömme kapı kapatıcıdır. BTS 84 alüminyum kapı üreticileri ve temperli cam kapı imalatçıları için tasarlanmış minimum derinliğiyle ve aksesuar çeşitliliğiyle diğer DORMA BTS hidroliklerinden çok daha fazla özelliğe sahiptir.
ISO 9001 standardına uygun imalat.

TS 92 KAPI KAPATICILAR
Kalp sistemli kapı kapatıcılar

Özellikle iç mekan uygulamaları için tasarlanan DORMA TS 92 Contur Design kapı kapatıcılar kalp şeklinde kam teknolojisi sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

ISO 9001 üretim onaylıdır

ITS 96 KAPI KAPATICI
Kalp sistem teknolojili gizli kapı kapatıcı

DORMA ITS 96 kapı kapatıcı kapı kanadında ve çerçevesinde gizli montaj için tasarlanmıştır. Hemen hemen her kapı tipi için uygun olan bu model yüksek kaliteyle donatılmış çeşitli fonksiyon ve esneklik sunar.

ISO 9001 standardına uygun imalat.

TS 97 KAPI KAPATICI
Kalp Sistem Teknolojisi ile Kayar Kollu Kapı Kapatıcılar

TS 97 kapı kapatıcı proje grupları için oldukça etkili bir yüzeye monte kapı kapatıcıdır. TS 97 küçük boyutlarıyla tüm kapıların genel görünümünü ideal şekilde tamamlar.

ISO 9001 üretim onaylıdır.

BTS 80 YER HİDROLİĞİ SİSTEMİ
Tek ve çift kanatlı kapılar için yer hidroliği sistemi

Çok amaçlı yer hidroliği olarak BTS 80 her tip kapı ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla tasarlandı. Birçok farklı kombine edilebilir artıları sayesinde neredeyse her uygulama ihtiyacına cevap verebilmektedir. Zemin seviyesi altına kurulur kurulmaz bu mekanizma neredeyse tamamen görüş alanından görünmemektedir.

ISO 9001’e uygun onaylı imalat.

TS 89F
Yangın ve duman kontrol kapıları için dirsek kollu kapı kapatıcı

Hemen hemen her durum için uygun kapı kapatıcı.Yılların verdiği deneyim ile DORMA TS 89F modelini geliştirdi.Sonuç kullanıcı rahatlığını olağanüstü çok yönlülük ile birleştirdi. Hemen hemen her tip kapıya montajı yapılacak şekilde ayarlanabilir.

TS 91 KAPI KAPATICI
Kalp Sistemli Kayar Kollu Kapı Kapatıcı

Özellikle iç mekan uygulamaları için tasarlanan DORMA TS 91 Contur Design kapı kapatıcılar kalp şeklinde kam teknolojisi sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

TS 83 KAPI KAPATICI
Dirsek kollu ve opsiyonel olarak geciktirme hareketli

DORMA TS 83 kapı kapatıcı uzun yılların tecrübe sonucu geliştirildi. Bunun sonucu çok yönlü ve kullanıcı dostu bir kapatıcı. Hemen hemen tüm kapı büyüklüklerinde kullanılabilir. DORMA TS 83 opsiyonel olarak seçilebilen korozyona dayanıklı kaplama seçeneği ile özellikle dış mekan kapıları için çözümler sunar.

ISO 9001 üretim onaylıdır.

TS 73 V KAPI KAPATICI
Dirsek kollu ve ayarlanabilir kapanma seçenekli kapı kapatıcı

Yangın kapıları dahil olmak üzere özel olarak iç mekan kapıları için tasarlanan DORMA TS 73 V farklı tasarım ve stillerde kapılar için çok amaçlı bir çözümdür. TS 73 V’nin düz ve kompakt biçimi sayesinde kurulumda pratik olarak herhangi bir problemle karşılaşmazsınız; denenmiş ve güvenilen kalitesi sayesinde bu ürüne güvenebileceğinize emin olabilirsiniz.

ISO 9001 üretim onaylıdır.

TS 72 KAPI KAPATICI
Dirsek kollu çark sistemli kapı kapatıcı

DORMA TS 72 tüm standart kapı tasarımları ve yapıları için ideal çok amaçlı kapı kapatıcıdır. Arka plakası yoktur ve bu nedenle sabitlenmesi özellikle kolay ve hızlıdır. Kapanma gücü ve hızı kapı büyüklüğüne göre ayarlanabilir.

ISO 9001 üretim onaylıdır.

BTS 75 V ZEMINE GÖMME KAPI KAPATICI
Çok amaçlı zemine gömme kapı kapatıcı

DORMA BTS 75 V maksimum 1100 mm genişliğindeki standart tek yöne ve çift yöne açılan kapılar için, ayarlanabilen kapanma kuvveti sayesinde bulunduğu yere adapte edilebilir zemine gömme kapı kapatıcıdır.

ISO 9001 standardına uygun imalat.

TS COMPACT KAPI KAPATICI
Standart kapılar için en uygun çözüm

DORMA TS Compact modeli iletüm dünyada standart boyutlardaki iç mekan kapılarında kullanılabilecek bir kapı kapatıcı geliştirmiştir. Kurulumu hızlı ve kolaydır ve montaj plakası gerektirmez. Montaj yeri değiştirilerek aynı kapı kapatıcı ile farklı kapanma gücü imkanı.
ISO 9001’e göre sertifikalanmış sistem

BTS 60 ZEMINE GÖMME KAPI KAPATICI
Sirkülasyonun az olduğu çarpma kapılar için zemine gömme kapı kapatıcı

DORMA temel gereksinimi karşılayacak şekilde sirkülasyonun az olduğu çarpma kapılar için tasarlanan, zemine gömme kapı kapatıcı BTS 60’ı sunar.

SR 390 / SR 392 KAPI KOORDİNATÖRLERİ
Binili, ortada birleşen kapı çiftleri için kapı koordinatörleri

Binili, ortada birleşen kapı çiftleri için yüzeye monteli (SR 390) veya gizli
(SR 392) kapı koordinatörleri

RTS 85 KAPI KAPATICI
Kapı çerçevesine gizlenen kapı kapatıcı

DORMA RTS 85 kapı çerçevesine gizli kapı kapatıcı kapı kontrolünün kapının estetik görünümünü bozmadan sağlanması gereken kurulumlar için bir çözüm sunmaktadır. Gerçek anlamda her kapı ve çerçeve konfigürasyonuna uyacak komple bir aksam serisi mevcuttur.

ISO 9001 onaylıdır.

× Whatsapp Available from 08:00 to 23:00