Haberler

21 December 2017

İnşaatta Alüminyum Profil

İnşaatta Alüminyum Profil: İnsanlık on binlerce yıldır üretmeye ve insanlar için yeni değerler geliştirmeye devam ediyor. Bu değerler arasında yer alan pek çok farklı element metal ve alaşım dünyaya yön veriyor. Fakat öyle bir element var ki dünya üzerinde eğer olmasa pek çok önemli teknolojik gelişmenin sağlanması imkansız olabilirdi. Zira söz konusu olan element alüminyum ve insan sağlığına zararı olmayan bu elementin işlenmesi ve şekillendirilmesi oldukça kolaydır. Tarihin pek çok alanında karşımıza çıkan hafif fakat son derece dayanıklı olan bu element pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Tıp dünyasından otomobil teknolojisine hatta uçak gövdelerine kadar hafif ve dayanıklı element ile insanlığa hizmet verilmektedir. Son yıllarda ortaya çıkarttığımız alüminyum profil ürünlerimiz ile artık geleceğe bizde destek veriyoruz.

İnşaatta Alüminyum Profil: Alüminyum Profil Ve Avantajları Nelerdir?

Alüminyum profil üretimi ve satışı gerçekleştiren firmamız bu alanda oldukça uzun bir geçmişe dayalı bilgi birikime sahip. Zira ürünlerin günümüzde profil boyutu ile cam ve kapılarda kullanıldığını düşündüğümüzde pürüzsüz ve defosuz olması büyük önem taşıyor. Son derece parlak bir metal cinsi olan alüminyum üzerinde oluşan her türlü izi ve darbeyi kolaylıkla göstermektedir. Ayrıca söz konusu darbelerin onarılması ve düzeltilmesi de son derece kolaydır. Bu yönü ile bakıldığında günümüzde büyük mağazaların pek çoğunda vitrinler alüminyum kasalar ve kapılar tercih etmektedir. Ağır olmayan bu kapıların açılıp kapanması ve kullanım ömrü ahşap ve plastik kapılar ile kıyaslanamayacak kadar uzundur.

İnşaatta Alüminyum Profil: Alüminyum Maliyeti Azaltır Mı?

Alüminyum profil ve alüminyum plakalar inşaattan imalata pek çok alanda maliyetleri azaltmaktadır. Dünya da oldukça bol bulunan alüminyum elementi sayesinde son derece uygun fiyatlı profil imalatları gerçekleştirilmektedir. Bu yönü ile bakıldığında firmamız müşterilerine toplu alımlar ve düzenli alımlarda son derece uygun fiyatlı hizmetler de sunmaktadır. Ayrıca müşterilerimize kredi kartı ile ödeme kolaylığı yanı sıra taksit ayrıcalığı da sunarak üretimin ülkemizde desteklenmesi ve iş gücünün endüstrinin büyümesini amaçlamaktayız. Ürettiğimiz ve satışını yaptığımız tüm ürünler kalite kontrolden geçerek müşterilerimize teslim edilmektedir.

Yavuz Metal Alüminyum A.Ş. – Alüminyuma Değer Katıyoruz..
Blog , ,
× Whatsapp Available from 08:00 to 23:00